Styrelse

nudecelebvideo

Styrelse efter stämman april 2017

Ordförande

Barbro Sjölander

barbro.sjolander@gyncancer.se

Mobil: 070-593 81 10

Kassör

Annika Nordström

annika@gyncancer.se

Mobil: 070-857 71 13

Sekreterare:

Sissi Hamnström Cole

sissi@gyncancer.se

Mobil: 070-992 82 63

 

Övriga ledamöter

 Malin Malm

malin@gyncancer.se

Mobil:070-741 58 63

Roshan Tofighi

roshan@gyncancer.se

Mobil: 073-641 56 11

Alexandra Andersson

alexandra@gyncancer.se

Mobil: 073-044 96 28

Therese Lindé

therese.linde@gmail.com

Mobil: 070-291 38 30

Mie Karlström

Mie1@Live.se

070-566 39 23

 

Revisor

Karin Lagerkvist

karin.lagerkvist@telia.com

Mobil: 070-637 66 06

 

Valberedning inför stämman 2018

Ann-Kristin Dehlin

Annkinora@hotmail.se

Anna Ingemarsdotter Wängdahl

Anna.ingemarsdotter.wangdahl@ekero.se

 

Faktureringsadress

c/o Annika Nordström

Odelbergs väg 9 b,

134 40 Gustavsberg

 

Konto:    Bg 803-2229

Swish: 1230297762

Organisationsnummer:     802444-1977

Föreningen är en ideell förening

Inläggsarkiv

Bli medlem enkelt och kostnadsfritt!

Som medlem visar du att du delar delar vår vision att ”Ingen kvinna ska dö i gynekologisk cancer”. Bli medlem idag och hjälp oss i kampen. Ju fler vi blir desto starkare blir vår röst. Som medlem får du vårt elektroniska Nyhetsbrev.

 







Ta symtom på allvar!

Facebook

GLAD MIDSOMMAR önskar vi alla som följer oss här på Facebook. ... Visa merVisa mindre

GLAD MIDSOMMAR önskar vi alla som följer oss här på Facebook.

Gunilla Johansson, Margareta Gustafsson och 87 andra gillar detta

Visa tidigare kommentarer

Marja-Terttu MäkiTack detsamma till föreningen.

2 dagar sedan
Avatar

Monika RunehammarDetsamma

3 dagar sedan
Avatar

Kerstin HemströmJag önskar er detsamma!

3 dagar sedan
Avatar

Susann KarlssonDetsamma!

3 dagar sedan
Avatar

Elisabeth Skarda LarssonTack detsamma 🌺

3 dagar sedan
Avatar

Yvonne NeanderTack detsamma

3 dagar sedan
Avatar

Kommentera på Facebook

Translate »