Styrelse

Styrelse efter stämman april 2018

Ordförande

Barbro Sjölander

barbro.sjolander@gyncancer.se

Mobil: 070-593 81 10

Kassör

Annika Nordström

annika@gyncancer.se

Mobil: 070-857 71 13

Sekreterare:

Sissi Hamnström Cole

sissi@gyncancer.se

Mobil: 070-992 82 63

 

Övriga ledamöter

 Malin Malm

malin@gyncancer.se

Mobil:070-741 58 63

Roshan Tofighi

roshan@gyncancer.se

Mobil: 073-641 56 11

Alexandra Andersson

alexandra@gyncancer.se

Mobil: 073-044 96 28

Therese Lindé

therese.linde@gyncancer.se

Mobil: 070-291 38 30

Mie Karlström

Mie@gyncancer.se

070-566 39 23

Kerstin Hemström

kerstin@gyncancer.se

 

 

Revisor

Karin Lagerkvist

karin.lagerkvist@telia.com

Mobil: 070-637 66 06

 

Valberedning inför stämman 2019

Anna Ingemarsdotter Wängdahl

Anna.ingemarsdotter.wangdahl@ekero.se

Thérèse Kärrman

therese.karrman@swedbank.se

 

Faktureringsadress

c/o Annika Nordström

Odelbergs väg 9 b,

134 40 Gustavsberg

 

Konto:    Bg 803-2229

Swish: 1230297762

Organisationsnummer:     802444-1977

Föreningen är en ideell förening

Inläggsarkiv

Bli medlem enkelt och kostnadsfritt!

Som medlem visar du att du delar delar vår vision att ”Ingen kvinna ska dö i gynekologisk cancer”. Bli medlem idag och hjälp oss i kampen. Ju fler vi blir desto starkare blir vår röst. Som medlem får du vårt elektroniska Nyhetsbrev.

 







Ta symtom på allvar!

Facebook

Nätverket mot gynekologisk cancer har uppdaterat sitt omslagsfoto. ... Visa merVisa mindre

Tack Malmö för en fin avslutning! Tre kvällar om gyncancer är nu avklarade och vi är så glada för det stora antalet deltagare och alla våra engagerade föreläsare :)
Nu laddar vi om för andra och nya uppgifter - men först njöt vi en stund av våren i vackra Malmö 👌
... Visa merVisa mindre

Tack Malmö för en fin avslutning! Tre kvällar om gyncancer är nu avklarade och vi är så glada för det stora antalet deltagare och alla våra engagerade föreläsare :)
Nu laddar vi om för andra och nya uppgifter - men först njöt vi en stund av våren i vackra Malmö 👌

Tack för ett bra arrangemang!

6 dagar sedan   ·  1
Avatar

Tack för att ni arrangerade så fint!

6 dagar sedan   ·  1
Avatar

Kommentera på Facebook

Translate »